HUAWEI HG8546M

HUAWEI HG8546M

HUAWEI HG8546M GPON ONT 1X SC/UPC 1X GE 3X FE 1X POTS 1X USB WIFI

Το HG8546M είναι ένα τ Huawei GPON ONT bterminal. Έχει εξοπλιστεί με  GPON SC / UPC port , 1 Gigabit Ethernet port, 3 fast Ethernet port, 1   POTS τηλεφώνο port και 1 USB port. Επιτρέπει τη μετάδοση ασύρματου δικτύου WiFi στη ζώνη των 2,4 GHz, σύμφωνα με τα πρότυπα IEEE 802.11 b / g / n. Η μέγιστη χωρητικότητα ασύρματης μετάδοσης είναι 300 Mb / s, η συσκευή έχει δύο εξωτερικές κεραίες με κέρδος 2 dBi το καθένα.

Τα  χαρακτηριστικά:

  •      GPON ONT terminal
  •       GPON SC / UPC port
  •      1  gigabitEthernet port
  •      3 fast Ethernet ports
  •      USB port
  •      1 τηλεφώνο port (POTS)
  •       δυνατότητα μετάδοσης WiFi δικτύων στη ζώνη των 2,4 GHz ·
  •      μέγιστο εύρος ζώνης ασύρματης μετάδοσης 300 Mbps
  •      δύο εξωτερικές κεραίες με κέρδος 2 dBi το καθένα.

Tech Specs
HG8546M
Technology GPON
Optical port SC/UPC class B +
Network interfaces 1 gigabit Ethernet port
3 fast Ethernet ports
1 telephone port (POTS)
1 USB port
WiFi 2x2 MIMO
802.11 b/g/n standards
Antennas Two external antennas with a gain of 2 dBi
MAC addresses 1024
Voice protocols SIP, H.248
Power Input: 11 - 14 V DC, 1 A
maximum power consumption 14 W
Dimensions 176x138,5x28 mm
Weight around 0,5 kg
Permissible operating temperature From 0 to 40 degrees Celsius
Permissible air humidity 5% -95% non-condensing

Γράψτε μια αξιολόγηση

Σημείωση: η HTML δεν επεξεργάζεται!
    Κακή           Καλή

Παράδοση

6-10 Mέρες για όλη την Ελλάδα

Τηλεφωνική παραγγελία

Καλέστε μας να σας εξυπηρετήσουμε στο 210 300 1767

Πληρωμή με Τραπεζική Κατάθεση

Αγορά με κατάθεση χρημάτων μέσω τραπέζης

  • Κωδικός Προϊόντος: 001006
  • Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
  • 70,00€

Ετικέτες: Huawei HG8245H

HUAWEI HS8145V TERMINAL GPON ONU 4X GE, 1X POTS, 1X USB, WIFI 2.4/5 GHZ AC Το Huawei HS8145V είνα..
130,00€
HUAWEI HG8245Q2 TERMINAL GPON ONT 4X GE 1X RJ11 (POTS) 2X USB Το Huawei HG8245Q2 είναι ένα τερματικ..
150,00€